Na úvodní stránku





Vítězi TTC Praha Cup dvakrát Veselý, Grisa a Garček

TAMeK

2016-01-20

Sport

Přečteno: 831

Komentářů: 0


Na TTC Praha Cupu, který je 4. turnajem Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice, který se hrál v sobotu 16. ledna v PinecAréně Karlín, protože v ďáblické sokolovně zatím nefunguje topení, se sešlo celkem 14 hráčů z pěti oddílů a hráli ve čtyřech různých věkových kategoriích.


Tentokrát se Velká cena CST Ďáblice konala v PinecAréně Karlín, protože v sokolovně se zatím ještě netopí. Všechny věkové kategorie tohoto v pořadí již čtvrtého turnaje se hrály tentokrát souběžně. Protože šest hráčů hrálo ve dvou věkových kategoriích, tak některé věkové kategorie lehce vázly.

 

V dvouhře nejmladšího žactva se sešli tři hráč, z čehož jeden dorazil až později. V dvouhře mladšího žactva bylo přihlášeno pět hráčů, z toho jeden nejmladší žák. Takže tyto dvě kategorie byly sloučeny do jednoho turnaje a hrálo zde nejprve šest, posléze sedm hráčů systémem každý s každým. Proto měla tato kategorie z hlediska duplicit hráčů prioritu.

 

V kategorii staršího žactva se sešlo osm hráčů, z toho čtyři mladší žáci. Proto tato kategorie díky prostojům vzniklým souběhem hráčů v sousedních kategoriích, začala až později.

 

V kategorii dorostu se sešli čtyři hráči, z toho tři dorostenci a jeden starší žák. Kategorie dorostu se tak v letošní sezóně poprvé hrála samostatně.

 

Nejmladší žactvo

 

Pro vyhodnocení této kategorie byla vytvořena tabulka vzájemných zápasů nejmladších žáků z turnaje kategorie mladšího žactva. Hráči si zahráli každý šest zápasů, z toho dva v této kategorii, zbylé v kategorii mladšího žactva, kde startovali za jedno startovné. Hrály se pouze dvouhry.

 

Garček - Kozák 3:0(4,1,8), Garček - Carvan 3:0(9,3,6), Carvan - Kozák 1:3(-13,-3,8,-3)

 

Pořadí dvouhry

1. Tomáš Garček – TTC Klánovice, 2. Martin Kozák – TJ Střížkov, 3. Matyáš Carvan – Slovan Bohnice

 

Celkové mezipořadí po 4. turnaji

1. Matheos Remunda - Sparta Praha 6000, 2. Petr Buriasn - TTC Praha 5400, 3. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice 5200, 4. Adam Kabát - SK Vršovice 3200, 5. - 6. Richard Palička - TTC Praha a Don Berger - SK Vršovice oba 3100, 7. Tomáš Graček - TTC Klánovice 2000, 8. - 10. Patrik Svoboda - TTC Praha, Matěj Mikula - SK Vršovice a Martin Kozák - TJ Střížkov všichni 1900, 11. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1800

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra

 

Hrálo se systémem každý s každým.

 

Garček - Carvan 3:0(9,3,6), Grisa - Kozák 3:0(2,2,0), Steiner - Barták 1:3(10,-5,-9,-18),

Kozák - Steiner 0:3(-7,-8,-6), Carvan - Grisa 0:3(-9,-3,-6), Brodský - Garček 1:3(-7,5,-10,-2),

Grisa - Brodský 3:1(-10,6,8,11), Steiner - Carvan 3:0(5,4,7), Barták - Kozák 3:0(7,6,1),

Carvan - Barták 0:3(-4,-4,-7), Brodský - Steiner 3:0(6,6,7), Garček - Grisa 0:3(-6,-9,-10),

Steiner - Garček 1:3(-2,-9,9,-7), Barták - Brodský 0:3(-7,-7,-7), Kozák - Carvan 3:1(13,3,-8,3),

Brodský - Kozák 3:0(3,3,5), Garček - Barták 3:0(3,6,4), Grisa - Steiner 3:0(6,10,4),

Barták - Grisa 0:3(-2,-5,-2), Kozák - Garček 0:3(-4,-1,-8), Carvan - Brodský 0:3(-2,-4,-7)

 

Celkové pořadí dvouher

1. Daniel Grisa – TTC Klánovice, 2. Tomáš Garček – TTC Klánovice, 3. Adam Brodský – TTC Praha, 4. Michal Barták – Slovan Bohnice, 5. Adam Steiner – Slovan Bohnice, 6. Martin Kozák – TJ Střížkov, 7. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice

 

Čtyřhra

Grisa, Garček - Brodský, Kozák 3:0(3,8,5), Steiner, Barták - Brodský, Kozák 0:3(-8,-3,-1), Brodský, Kozák - Steiner, Barták 0:3(-8,-7,-6)

 

Pořadí čtyřhry

1. Daniel Grisa a Tomáš Garček (oba TTC Klánovice), 2. Adam Steiner a Michal Barták (oba Slovan Bohhnice), 3. Adam Brodský (TTC Praha) a Martin Kozák (TJ Střížkov)

 

Celkové mezipořadí dvouhry po 4. turnaji

1. Adam Brodský - TTC Praha 7600, 2. Petr Burian - TTC Praha 5100, 3. Matheos Remunda - Sparta Praha 3800, 4. Vojtěch Vacek 3500, 5. Adam Steiner - Slovan Bohnice 3300, 6. Michal Barták - Slovan Bohnice 3050, 7. - 8. Lukáš Macek - SK Vršovice a Daniel Grisa - TTC Klánovice oba 2000, 9. Tomáš Garček - TTC Klánovice 1900, 10. Martin Kozák - TJ Střížkov 1500, 11. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1400

 

Celkové mezipořadí čtyřhry po 4. turnaji

1. - 3. Adam Brodský - TTC Praha, Adam Steiner - Slovan Bohnice a Michal Barták - Slovan Bohnice všichni 3700, 4. - 7. Petr Burian - TTC Praha, Lukáš Macek - SK Vršovice, Daniel Grisa - TTC Klánovice a Tomáš Garček - TTC Klánovice všichni 2000, 8. Vojtěch Vacek 1900, 10. - 11. Matheos Remunda - Sparta Praha a Richard Palička - TTC Praha oba 1700

 

Starší žactvo

 

Hrálo se ve dvou skupinách s postupem prvních dvou do semifinále a hráči na 3. až 4. místě postoupili do pavouka o 5. až 8. místo.

 

Dvouhra - 1. stupeň

 

Skupina A

Veselý - Grisa 3:0(6,9,4), Brodský - Barták 3:0(0,6,4), Grisa - Barták 3:0(2,4,3), Veselý - Brodský 3:0(3,3,6), Brodský - Grisa 0:3(-7,-5,-1), Barták - Veselý 0:3(-1,-1,-2)

 

Pořadí skupiny A

1. Filip Veselý - Loko Vršovice, 2. Daniel Grisa - TTC Klánovice, 3. Adam Brodský - TTC Praha, 4. Michal Barták - Slovan Bohnice

 

Skupina B

Vaca - Steiner 3:1(-10,8,3,2), Kozáková - Šíma 0:3(-6,-5,-7), Steiner - Šíma 0:3(-3,-2,-8), Vaca - Kozáková 3:0(5,8,4), Kozáková - Steiner 0:3(-7,-3,-2), Šíma - Vaca 2:3(9,4,-4,-6,-15)

 

Pořadí skupiny B

1. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 2. Filip Šíma - TTC Praha, 3. Adam Steiner - Slovan Bohnice, 4. Zuzana Kozáková - TJ Střížkov

 

Dvouhra – 2. stupeň

 

Semifinále

Veselý – Šíma 3:0(1,1,6), Grisa – Vaca 3:0(7,7,2)

 

Finále

Veselý - Grisa 3:0(6,5,7

 

O 3. místo

Šíma – Vaca 0:3(-6,-4,-10)

 

O 5. až 8. místo

Brodský - Kozáková 3:1(8,7,-12,5), Barták - Steiner 3:1(-8,10,10,9)

 

O 5. místo

Brodský - Barták 3:0(4,6,6)

 

O 7. místo

Kozáková - Steiner 0:3(-9,-6,-5)

 

Pořadí dvouher

1. Filip Veselý – Loko Vršovice, 2. Daniel Grisa – TTC Klánovice, 3. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 4. Filip Šíma - TTC Praha, 5. Adam Brodský – TTC Praha, 6. Michal Barták - Slovan Bohnice, 7. Adam Steiner - Slovan Bohnice, 8. Zuzana Kozáková - TJ Střížkov

 

Čtyřhra

 

Steiner, Barták – Grisa, Kozáková 2:3(9,8,-9,-9,-11), Vaca, Veselý - Šíma, Brodský 3:0(6,4,5), Grisa, Kozáková - Šíma, Brodský 3:1(7,6,-8,8), Steiner, Barták - Vaca, Veselý 0:3(-3,-8,-5), Vaca, Veselý - Grisa, Kozáková 3:1(2,-10,1,5), Šíma, Brodský - Steiner, Barták 3:1(4,7,-8,6)

 

Celkové pořadí čtyřher

1. Ondřej Vaca (Slovan Bohnice) a Filip Veselý (Loko Vršovice), 2. Daniel Grisa (TTC Klánovice) a Zuzana Kozáková (TJ Střížkov), 3. Filip Šíma a Adam Brodský (oba TTC Praha), 4. Adam Steiner a Michal Barták (oba Slovan Bohnice)

 

Mezipořadí dvouhry po 4. turnaji

1. Filip Veselý - Loko Vršovice 8000, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 7400, 3. Adam Brodský - TTC Praha 3400, 4. - 5. Dorian Kratochvíl - TTC Praha a Daniel Grisa - TTC Klánovice oba 1900, 6. - 7. František Novotný a Daniel Grisa - TTC Klánovice oba 1700, 8. Michal Barták - Slovan Bohnice 1500, 9. Adam Steiner - Slovan Bohnice 1400, 10. Zuzana Kozáková - TJ Střížkov 1300

 

Mezipořadí čtyřhry po 4. turnaji

1. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 5900, 2. Filip Veselý - Loko Vršovice 4000, 3. Adam Brodský - TTC Praha 3800, 4. Dorian Kratochvíl - TTC Praha 2000, 5. - 7. František Novotný, Daniel Grisa - TTC Klánovice a Zuzana Kozáková - TJ Střížkov všichni 1900, 8. Filip Šíma - TTC Praha 1800, 9. - 10. Adam Steiner a Michal Barták - oba Slovan Bohnice oba 1700

 

Dorostenci

 

Kategorie dorostu se při účasti čtyř hráčů hrála dvoukolově systémem každý s každým.

 

Dvouhra

 

Runštuk - Veselý 0:3(-2,-6,-4), Kušta - Bátrla 3:0(8,9,11), Veselý - Bátrla 3:0(4,9,5), Runštuk - Kušta 3:1(-13,14,8,7), Kušta - Veselý 0:3(-11,-1,-8), Bátrla - Runštuk 2:3(4,-10,-5,6,-8)

Runštuk - Veselý 0:3(-9,-8,-3), Kušta - Bátrla 3:0(6,8,11), Veselý - Bátrla 3:0(4,2,7), Runštuk - Kušta 3:0(9,10,6), Kušta - Veselý 0:3(-6,-9,-6), Bátrla - Runštuk 0:3(-9,-8,-4)

 

Pořadí dvouhry

1. Filip Veselý – Loko Vršovice, 2. Tomáš Runštuk – TJ Střížkov, 3. Petr Kušta – TJ Střížkov, 4. Dan Bátrla - TJ Střížkov

 

Čtyřhra

Veselý, Bátrla – Runštuk, Kušta 3:0(8,11,1)

 

Pořadí čtyřhry

1. Filip Veselý (Loko Vršovice) a Dan Bátrla (TT Střížkov), 2. Tomáš Runštuk a Petr Kušta (oba TJ Střížkov)

 

Mezipořadí dvouhry po 4. turnaji

1. Filip Veselý - Loko Vršovice 8000, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 5500, 3. - 5. Adam Petr - TTC Praha, Dorian Kratochvíl - oba TTC Praha a Tomáš Runštuk - TJ Střížkov všichni 1900, 7. - 9. Adam Brodský - TTC Praha a František Novotný a Dan Bátrla - TJ Střížkov všichni 1700

 

Mezipořadí čtyřhry po 4. turnaji

1. Filip Veselý - Loko Vršovice 6000, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 3800, 3. - 5. Adam Petr - TTC Praha, Dorian Kratochvíl - TTC Praha a Dan Bátrla - TJ Střížkov všichni 2000, 6. - 9. Adam Brodský - TTC Praha, František Novotný, Petr Kušta - TJ Střížkov a Tomáš Runštuk - TJ Střížkov všichni 1900

 

V pořadí pátým turnajem bude Jarní turnaj, který je naplánován na sobotu 12. 3. 2016.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje Internet mládeži, z.s.
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012-2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
20.09.2017