Na úvodní stránku

Rozvoj kreativity dětí díky praktickému školnímu kufříku

TAMeK

2013-09-03

Škola

Přečteno: 2548

Komentářů: 0


Vedle běžných školních potřeb je důležité myslet i na pomůcky, které rozvíjí u dětí kreativitu a řešení úkolů. Právě takovým pomocníkem pro děti může být školní kufřík, který je přímo nabitý potřebami na psaní, výtvarnou výchovu a každodenní život školáka.


Kufřík je díky svému atraktivnímu a elegantní designu ideálním dárkem do začátku školního roku nejen pro prvňáčky. Nyní je možné zakoupit jej za akční cenu v papírnictvích a obchodních řetězcích nebo přímo v e-shopu společnosti Druchema.

Graficky je kufřík laděn do svěží modré barvy s motivem louky, květin, včel a motýlků. Design je zcela nový a neokoukaný, a jak bylo zjištěno, napomáhá rozvoji kreativity a fantazie dětí a dokonce je motivuje pro školní práci. Každé dítě tak bude s novým kufříkem od společnosti Druchema hvězdou mezi spolužáky.

Kufřík má objem 7 litrů a vešlo se do něj hned devět zcela nepostradatelných školních pomůcek. Jsou jimi:

moderní stíratelná tabule rozměru A4, popisovač na tabuli, 6 kusů pastelek, 6 kusů voskovek, guma,
30 gramové lepidlo Herkules, tužka, nůžky
a pravítko velikosti 20 cm.

Školní kufřík, cena 89 Kč

Veškeré školní potřeby v kufříku jsou českého původu a kufřík je včetně všech komponentů momentálně k dispozici za akční cenu 89 Kč. Objednávat jej je možné už nyní v e-shopu a k dostání je také v papírnictvích po celé České republice.

O společnosti:
Společnost DRUCHEMA - Družstvo pro chemickou výrobu patří k tradičním českým firmám, které
se specializují na široké spektrum chemických výrobků pro každodenní využití. Jedná se zejména
o produkty zaměřené na dům a zahradu, sport, hobby, autokosmetiku nebo speciální produkty
a volnočasové aktivity. DRUCHEMA byla založena již v roce 1951 a v průběhu let se stala největším českým chemickým družstvem a zavedeným výrobcem kvalitních českých produktů. Nejznámější produkty v portfoliu společnosti jsou barvy na vejce OVO, autokosmetika TEMPO, lepidlo na papír HERKULES či lyžařské vosky SKIVO. Veškeré výrobky jsou vysoce účinné, laboratorně zkoušené a atestované, plně vyhovují platným ekologickým předpisům a evropským normám. DRUCHEMA vyváží své výrobky i do zemí Evropské Unie a dále do východní Evropy.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Internet mládeži, z.s.
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012-2023
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
15.06.2024